Renesas Electronics Mikrokontrolér R7FS7G27H3A01CFC#AA0 32 bit ARM Cortex M4 240 MHz 4MB Blesk 640 kB RAM, počet kolíků:
Skladové číslo RS: 192-8165Značka: Renesas ElectronicsČíslo dielu výrobcu: R7FS7G27H3A01CFC#AA0
Product Type
Microcontroller
Řada
Renesas Synergy S7
Package Type
LQFP
Mount Type
Surface
Pinanzahl
176
Device Core
ARM Cortex M4
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
4MB
Maximum Clock Frequency
240MHz
RAM Size
640kB
Maximum Supply Voltage
3.6V
DACs
2 x 12 Bit
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogové komparátory
6
Maximální pracovní teplota
105°C
Height
1.4mm
Länge
24.1mm
Normy/schválení
No
Minimum Supply Voltage
2.7V
Architektura založená na instrukcích
DSP
Automotive Standard
No
ADC
21 x 12 Bit
Program Memory Type
FLASH
Krajina pôvodu
China
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Product Type
Microcontroller
Řada
Renesas Synergy S7
Package Type
LQFP
Mount Type
Surface
Pinanzahl
176
Device Core
ARM Cortex M4
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
4MB
Maximum Clock Frequency
240MHz
RAM Size
640kB
Maximum Supply Voltage
3.6V
DACs
2 x 12 Bit
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogové komparátory
6
Maximální pracovní teplota
105°C
Height
1.4mm
Länge
24.1mm
Normy/schválení
Minimum Supply Voltage
2.7V