ROHM, standard: AEC-Q101 Usměrňovací a Schottkyho diody RB088RSM10STL1 Schottkyho dioda 10 A 100 V, TO-277A, počet
Skladové číslo RS: 261-9322Značka: ROHMČíslo dielu výrobcu: RB088RSM10STL1
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
ROHM
Product Type
Usměrňovací a Schottkyho diody
Mount Type
Surface
Package Type
TO-277A
Maximální trvalý dopředný proud If
10A
Špičkové reverzní opakované napětí Vrrm
100V
Diodová konfigurace
Single
Řada
RB088RSM10S
Typ usměrňovače
Schottkyho dioda
Pinanzahl
3
Maximum Forward Voltage Vf
0.84V
Minimum Operating Temperature
-10°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
220A
Maximální pracovní teplota
175°C
Länge
4.35mm
Height
6.65mm
Normy/schválení
RoHS
Automotive Standard
AEC-Q101
P.O.A.
Each (On a Reel of 4000) (bez DPH)
P.O.A.
Špecifikácie
Brand
ROHM
Product Type
Usměrňovací a Schottkyho diody
Mount Type
Surface
Package Type
TO-277A
10A
100V
Diodová konfigurace
Single
Řada
RB088RSM10S
Typ usměrňovače
Schottkyho dioda
Pinanzahl
3
Maximum Forward Voltage Vf
0.84V
Minimum Operating Temperature
-10°C
220A
Maximální pracovní teplota
175°C
Länge
4.35mm
Height
6.65mm