RBR2VWM40A
Typ usměrňovače
Schottkyho dioda
Pinanzahl
2
Peak Reverse Current Ir
50μA
Maximum Forward Voltage Vf
620mV
Minimum Operating Temperature
-10°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
20A
Maximální pracovní teplota
150°C
Normy/schválení
RoHS
Automotive Standard
No
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Štandardný
25
Štandardný
25
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
ROHMProduct Type
Usměrňovací a Schottkyho diody
Mount Type
Surface
Package Type
PMDE
Maximální trvalý dopředný proud If
2A
Špičkové reverzní opakované napětí Vrrm
40V
Diodová konfigurace
Single
Řada
RBR2VWM40A
Typ usměrňovače
Schottkyho dioda
Pinanzahl
2
Peak Reverse Current Ir
50μA
Maximum Forward Voltage Vf
620mV
Minimum Operating Temperature
-10°C
20A
Maximální pracovní teplota
150°C