RS PRO IDS-2000E Series, 200 MHz Portable Oscilloscope, 4 Channels - UKAS
Skladové číslo RS: 123-3676Značka: RS PRO
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Osciloskopy
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
RS Pro
Product Type
Osciloskop
Bandwidth
200MHz
Počet kanálů
4
Typ osciloskopu
Portable
Oscilloscope Form
Digital Storage
Memory Depth
1Mpts
Typ rozhraní
CAN, IIC, LIN, RS232, RS422, RS485, SPI, UART, USB
Screen Size
8 in
Řada
IDS-2000E
Height
384mm
Hloubka
127.3mm
Normy/schválení
CE, EN 61340
Breite
208mm
Minimální časová základna
1ns/div
Maximum Vertical Sensitivity
10V/div
Obnovovací frekvence křivky
120000per sec
Rise Time
1.75ns
Maximum Time Base
100s/div
Kalibrováno
UKAS
Minimum Vertical Sensitivity
1mV/div
Plug Type
Velká Británie, EU
Vertical Resolution
8 bit
Display Type
LCD
Safety Category Level
CAT I, CAT II
Safety Category Voltage
300V
Power Source
Mains
Krajina pôvodu
Taiwan, Province Of China
Podrobnosti o výrobku
RS pro IDS-2000E digitální osciloskopy Visual Persistence
RS pro IDS-2000E digitální osciloskopy pro ukládání dat (DSO) nabízejí funkce, které jsou běžně dostupné pouze u mnohem dražších osciloskopů nebo jako drahý doplněk. Modely jsou vybaveny technologií Visual Persistence Oscoscope (VPO). To používá integrovaný obvod s vysokou hustotou pro hardwarovou akceleraci k přenosu všech získaných dat do zobrazeného snímku křivky. Řada RS pro IDS-2000E dokáže jasně zobrazit složité a náhodné křivky pomocí 8palcového displeje TFT LCD 800 x 400 16:9 a maximálně 1 mV/dílek vertikálního rozsahu.
Dostupné možnosti:
Vlastnosti a Výhody řady IDS-2000E
  • 10 M hloubka paměti
  • Technologie zobrazení křivky VPO
  • Rychlost aktualizace křivky 120 000 wfm/s.
  • 8palcový displej TFT LCD 800 x 480
  • Maximálně 1 Mpts FFT
  • Funkce digitálního filtru
  • Funkce vyhledávání segmentové křivky a křivky
  • L² funkce spouštění a dekódování sériové sběrnice C/SPI/UART/CAN/LIN
  • Funkce záznamu dat pro sledování křivek v dlouhém časovém období
  • Funkce síťového úložiště
  • Rozměry: 384 x 208 x 127,3 mm
  • Hmotnost: 2,8 kg
Typické aplikace
  • Laboratoře
  • Vzdělávací zařízení
  • Testování produktů a Zajištění Kvality
  • Servisní operace a poprodejní podpora
  • Vývoj a ladění produktu
Nejčastější dotazy:
Proč si vybrat RS Pro?
Supplied with
Switchable passive probe (1 per channel), quick start guide, user manual on CD, power cord
RS Pro
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Calibration type
P.O.A.
Calibration type
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Product Type
Osciloskop
Bandwidth
200MHz
Počet kanálů
4
Typ osciloskopu
Portable
Oscilloscope Form
Digital Storage
Memory Depth
1Mpts
Typ rozhraní
Screen Size
8 in
Řada
IDS-2000E
Height
384mm
Hloubka
127.3mm
Normy/schválení
CE, EN 61340
Breite
208mm
Minimální časová základna
1ns/div
Maximum Vertical Sensitivity
10V/div
Obnovovací frekvence křivky
120000per sec
Rise Time
1.75ns
Maximum Time Base
100s/div
Kalibrováno
UKAS
Minimum Vertical Sensitivity
1mV/div
Plug Type
Velká Británie, EU
Vertical Resolution
8 bit
Display Type
LCD
Safety Category Level
CAT I, CAT II
Safety Category Voltage
300V
Power Source
Mains
Krajina pôvodu
Taiwan, Province Of China
Podrobnosti o výrobku
Dostupné možnosti:
  • 10 M hloubka paměti
  • Maximálně 1 Mpts FFT
  • Funkce digitálního filtru
  • Funkce síťového úložiště