VDE/1000V Approved
Yes
Blade Length
150 mm
Handle Material
PP; TPR
Blade Material
Chrome Vanadium Steel
Blade Finish
Black Phosphate
Krajina pôvodu
Taiwan, Province Of China
Podrobnosti o výrobku
Šroubovák RS Pro, izolovaný, VDE
Naše nabídka izolačních šroubováků je navržena tak, aby vás chránila před napětím až 1000 V. Vynikající volba pro elektrotechnické i průmyslové aplikace.
Charakteristiky a výhody
Testováno na 10 kV, vhodné pro použití až 1 000 Vac
Vyrobeno podle normy EN 60900 (BS EN 60900)
Tepelně ošetřené chromované čepele vanadu
Mohlo by vás zaujímať
Zobraziť všetko v kategorii Šroubováky
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Skrutkovač, dĺžka lopatky: 150 mm Štandardné Phillips hrot PH3 RS PRO
P.O.A.
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
RS Pro
Typ hrotu
Phillips
Tip Size
PH3
VDE/1000V Approved
Yes
Blade Length
150 mm
Handle Material
PP; TPR
Blade Material
Chrome Vanadium Steel
Blade Finish
Black Phosphate
Krajina pôvodu
Taiwan, Province Of China
Podrobnosti o výrobku
Charakteristiky a výhody