Kondenzátor, řada: SVG 47 μF ±20 % 16 V, 16 V dc Pájecí 16SGV47M6.3X6.1, Povrch, Povrchová montáž Rubycon
Skladové číslo RS: 172-7457Značka: RubyconČíslo dielu výrobcu: 16SGV47M6.3X6.1
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Povrch, Povrchová montáž
Height
6.1mm
Polarita
Polar
Länge
6.1mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
1.8mm
Lifetime
2000 h, 2000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
SVG
Ztrátový činitel
0.16%
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada SVG
P.O.A.
Each (In a Box of 1000) (bez DPH)
P.O.A.
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Povrch, Povrchová montáž
Height
6.1mm
Polarita
Polar
Länge
6.1mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
1.8mm
Lifetime
2000 h, 2000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
SVG
Ztrátový činitel
0.16%