Kondenzátor, řada: ZLH 1000 μF ±20 % 16 V dc 16ZLH1000MEFCTA8X20, Radiální, Průchozí otvor Rubycon
Skladové číslo RS: 703-7504Značka: RubyconČíslo dielu výrobcu: 16ZLH1000MEFCTA8X20
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
8000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
ZLH
Ztrátový činitel
16%
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada ZLH
ZLH Series 105°C miniaturní, dlouhá životnost, nízkoimpedanční hliníkové elektrolytické kondenzátory
Vysoká odolnost, životnost břemena: 6 000 až 100 000 při teplotě 105 °C.
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
8000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
ZLH
Ztrátový činitel
16%
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada ZLH