Kondenzátor, řada: ZLJ 1000 μF ±20 % 25 V dc Kolík PC 25ZLJ1000M10X20, Průchozí otvor Rubycon
Skladové číslo RS: 725-8962Značka: RubyconČíslo dielu výrobcu: 25ZLJ1000M10X20
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
PC Pin
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
ZLJ
Ztrátový činitel
14%
Podrobnosti o výrobku
Řada ZLJ
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
PC Pin
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
ZLJ
Ztrátový činitel
14%