Kondenzátor, řada: ZLJ 470 μF ±20 % 25 V dc Kolík PC 25ZLJ470M10X12.5, Radiální, Průchozí otvor Rubycon
Skladové číslo RS: 172-6223Značka: RubyconČíslo dielu výrobcu: 25ZLJ470M10X12.5
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Construction
Cylindrical Can
Polarita
Polar
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
PC Pin
Maximální pracovní teplota
105°C
Normy/schválení
RoHS
Lead Pitch
5mm
Lifetime
9000 h
Řada
ZLJ
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
14%
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada ZLJ
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaŠkatuľa
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Construction
Cylindrical Can
Polarita
Polar
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
PC Pin
Maximální pracovní teplota
105°C
Normy/schválení
RoHS
Lead Pitch
5mm
Lifetime
9000 h
Řada
ZLJ
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
14%