Kondenzátor, řada: YXF 47 μF ±20 % 35 V dc 35YXF47M6.3X11, Radiální, Průchozí otvor Rubycon
Skladové číslo RS: 224-4268PZnačka: RubyconČíslo dielu výrobcu: 35YXF47M6.3X11
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bulk
Height
11mm
Polarita
Polar
Länge
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
YXF
Ztrátový činitel
0.12%
Podrobnosti o výrobku
Řada YXF
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bulk
Height
11mm
Polarita
Polar
Länge
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
YXF
Ztrátový činitel
0.12%