Kondenzátor, řada: ZLK 330 μF ±20 % 35 V dc Kolík PC 35ZLK330M10X16, Radiální, Průchozí otvor Rubycon
Skladové číslo RS: 725-8164Značka: RubyconČíslo dielu výrobcu: 35ZLK330M10X16
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Product Type
Capacitor
Capacitance
330μF
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
16mm
Polarita
Polar
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
PC Pin
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
ZLK
Ztrátový činitel
12%
Podrobnosti o výrobku
Řada ZLK
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Product Type
Capacitor
Capacitance
330μF
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
16mm
Polarita
Polar
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
PC Pin
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
ZLK
Ztrátový činitel
12%