Kondenzátor, řada: MXG 220 μF ±20 % 400 V dc Radiální vedení 400MXG220MEFCSN25X35, Zacvakávací montáž Rubycon
Skladové číslo RS: 652-2067Značka: RubyconČíslo dielu výrobcu: 400MXG220MEFCSN25X35
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Snap-in
Height
35.0mm
Länge
1.0mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
4mm
Lifetime
3000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
MXG
Ztrátový činitel
20%
Podrobnosti o výrobku
Řada MXG
Elektrolytické kondenzátory pro všeobecné použití
Rozšířený teplotní rozsah pro aplikace napájecího zdroje
Elektrické zapojení přes zásuvné svorky desky plošných spojů na jednotné rozteči 10 mm
Nízká hodnota ESR
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Snap-in
Height
35.0mm
Länge
1.0mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
4mm
Lifetime
3000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
MXG
Ztrátový činitel
20%
Podrobnosti o výrobku
Řada MXG