Kondenzátor, řada: MXG 470 μF ±20 % 500V dc Radiální vedení 500MXG470MEFCSN35X60, Zacvakávací montáž Rubycon
Skladové číslo RS: 172-7724Značka: RubyconČíslo dielu výrobcu: 500MXG470MEFCSN35X60
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Balení
Box
Polarita
Polar
Pinanzahl
2
Leakage Current
3μA
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada MXG
Elektrolytické kondenzátory pro všeobecné použití
Rozšířený teplotní rozsah pro aplikace napájecího zdroje
Elektrické zapojení přes zásuvné svorky desky plošných spojů na jednotné rozteči 10 mm
Nízká hodnota ESR
Špecifikácie
Brand
Rubycon
Balení
Box
Polarita
Polar
Pinanzahl
2
Leakage Current
3μA
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada MXG