TB005-762
Krajina pôvodu
China
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
| Množstvo | Jednotková cena | Sáčok |
|---|---|---|
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Same SkyNumber of Contacts
3
Product Type
PCB Terminal Block
Pitch
7.62mm
Proud
30A
Housing Material
Polyamide 66
Connector Gender
Male
Minimum Wire Size AWG
26AWG
Maximum Wire Size AWG
10
Orientation
Horizontal
Wire Connection Method
Screw
Colour
Blue
Napětí
300V
Länge
22.86mm
Hloubka
21.7mm
Normy/schválení
EN 60998-2-1:2004, EN 60998-1:2004, CE, RoHS, UL 1059
Breite
12.6mm