Hydraulické ruční čerpadlo PUMP700-2L 1.6 L Ruční, Hydraulika SCHAEFFLER, max. tlak: 700 bar
Skladové číslo RS: 311-491Značka: SCHAEFFLERČíslo dielu výrobcu: PUMP700-2L
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Operating Pressure
700 bar
Product Type
Hydraulické ruční čerpadlo
Usable Oil Capacity
1.6L
Pump Type
Hand, Hydraulic
Posunutí na zdvih 1. stupeň
12.9cm³
Displacement Per Stroke 2nd Stage
2.3cm³
Hmotnost
6kg
Breite
150 mm
Länge
620mm
Height
170mm
Normy/schválení
No
Řada
PUMP
Krajina pôvodu
Taiwan, Province Of China
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Operating Pressure
700 bar
Product Type
Hydraulické ruční čerpadlo
Usable Oil Capacity
1.6L
Pump Type
Hand, Hydraulic
Posunutí na zdvih 1. stupeň
12.9cm³
2.3cm³
Hmotnost
6kg
Breite
150 mm
Länge
620mm
Height
170mm