SICK Snímač přiblížení IME30-20BPSZC0S Válec se závitem M30 x 1.5 200mA IME IP67 PnP 200 Hz 20 mm 30 V dc
Skladové číslo RS: 184-6367Značka: SICKČíslo dielu výrobcu: IME30-20BPSZC0S
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Sick
Thread Size
M30 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
71mm
IP Rating
IP65
Typ svorky
4-Pin M12 Male Connector
Mount Type
Zapuštěná montáž
Breite
30mm
Maximum Supply Voltage
30V
Housing Material
Nickel Plated Brass
Maximum Detection
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Detekované materiály
Metal
Maximální pracovní teplota
75°C
Normy/schválení
CE Certified, cULus Listed
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Shielded
Řada
IME
Rozsah spínací frekvence
200mA
Typ výstupu
PNP
Krajina pôvodu
Hungary
Podrobnosti o výrobku
Indukční snímače řady IME
Charakteristiky a výhody
· Rozšířený rozsah snímání: 1,5 až 38 mm
· Hodnocení skříně: IP 67
· Olovené mosazné pouzdro s plastovou snímací plochou
· Vysoká dostupnost stroje díky robustnímu provedení
· Vysoká přesnost polohování díky přesnému chování při přepínání
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Sick
Thread Size
M30 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
71mm
IP Rating
IP65
Typ svorky
4-Pin M12 Male Connector
Mount Type
Zapuštěná montáž
Breite
30mm
Maximum Supply Voltage
30V
Housing Material
Nickel Plated Brass
Maximum Detection
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Detekované materiály
Metal
Maximální pracovní teplota
75°C
Normy/schválení
CE Certified, cULus Listed
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Shielded
Řada
IME
Rozsah spínací frekvence
200mA
Typ výstupu
PNP
Krajina pôvodu
Hungary
Podrobnosti o výrobku
Indukční snímače řady IME
Charakteristiky a výhody