SICK Snímač přiblížení UC30-21416B Pravoúhlý M12 x 1 100mA UC30 IP65, IP67 IO-Link 4 Hz 3400 mm 240 V ac 30 V dc
Skladové číslo RS: 245-9060Značka: SICKČíslo dielu výrobcu: UC30-21416B
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Sick
Thread Size
M12 x 1
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Rectangular
Länge
62.2mm
IP Rating
IP65, IP67
Typ svorky
Screw
Mount Type
Zapuštěná montáž
Breite
62.2mm
Maximum Supply Voltage
30V
Housing Material
Polybutylentereftalát, Polyetylen tereftalát
Maximum Detection
3400mm
Minimum Operating Temperature
-20°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Detekované materiály
Přírodní objekt
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
UNSPSC 16.0901, ETIM 5.0 - 8.0, ECl@ss 5.0 - 11.0
Maximální střídavé napětí
240V ac
Hloubka
32.7mm
Maximum Switching Frequency
4Hz
Shielding
Shielded
Řada
UC30
Rozsah spínací frekvence
100mA
Typ výstupu
IO-Link
Krajina pôvodu
Germany
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Sick
Thread Size
M12 x 1
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Rectangular
Länge
62.2mm
IP Rating
IP65, IP67
Typ svorky
Screw
Mount Type
Zapuštěná montáž
Breite
62.2mm
Maximum Supply Voltage
30V
Housing Material
Maximum Detection
3400mm
Minimum Operating Temperature
-20°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Detekované materiály
Přírodní objekt
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
Maximální střídavé napětí
240V ac
Hloubka
32.7mm
Maximum Switching Frequency
4Hz
Shielding
Shielded
Řada
UC30
Rozsah spínací frekvence
100mA