Pneumatický válec vodicích tyčí, délka: 10 mm, řada: CDJP2 Dvojčinný CDJP2B6-10D SMC
Skladové číslo RS: 547-603Značka: SMCČíslo dielu výrobcu: CDJP2B6-10D
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
SMC
Product Type
Pneumatický válec vodicích tyčí
Řada
CDJP2
Action Type
Double Acting
Mount Type
Panel
Typ polstrování
Rubber
Gehäusematerial
Aluminium
Länge
43mm
Stroke Length
10mm
Maximum Piston Speed
500mm/s
Typ tyče
Single
Piston Rod Gender
Male
Piston Rod Thread Standard
Metric
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
No
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Válce
Velikosti otvorů 6, 10, 16 mm
Magnetický standard pístu
Kompaktní provedení
Mazání není nutné
Konec s vnějším závitem
V souladu s normou IP67
Kontrolní tlak 1,05 baru
Provozní tlak 1,2 bar, průměr 6 mm a 0,6 bar, průměr 10 mm/16 mm (min) 7 bar (max)
Okolní teplota a teplota kapaliny -10 °C až +60 °C.
Tolerance zdvihu +1,0mm, -0mm
Pryžový tlumicí polštář na obou koncích
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Brand
SMC
Product Type
Řada
CDJP2
Action Type
Double Acting
Mount Type
Panel
Typ polstrování
Rubber
Gehäusematerial
Aluminium
Länge
43mm
Stroke Length
10mm
Maximum Piston Speed
500mm/s
Typ tyče
Single
Piston Rod Gender
Male
Piston Rod Thread Standard
Metric
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
No
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Válce
Velikosti otvorů 6, 10, 16 mm
Magnetický standard pístu
Kompaktní provedení
Mazání není nutné
Konec s vnějším závitem
V souladu s normou IP67
Kontrolní tlak 1,05 baru
Tolerance zdvihu +1,0mm, -0mm