Pneumatický kompaktní válec, řada: CQ2 CDQ2B20-30D(KIT) SMC
Skladové číslo RS: 180-6360Značka: SMCČíslo dielu výrobcu: CDQ2B20-30D(KIT)
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
SMC
Stroke
30mm
Bore
20mm
Akční
Double
Manufacturer Series
CQ2
Länge
54mm
Abmessungen
54 x 36 x 36mm
Breite
36mm
Absolutní maximální tlak
1.5MPa
Maximum Operating Pressure
1 MPa
Height
36mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Hmotnost
127g
Maximální pracovní teplota
+70°C
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
P.O.A.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
SMC
Stroke
30mm
Bore
20mm
Akční
Double
Manufacturer Series
CQ2
Länge
54mm
Abmessungen
54 x 36 x 36mm
Breite
36mm
Absolutní maximální tlak
1.5MPa
Maximum Operating Pressure
1 MPa
Height
36mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Hmotnost
127g
Maximální pracovní teplota
+70°C