STMicroelectronics, standard: AEC-Q101 Dioda TVS 1 Jednosměrné SMA6F20AY 600 W, Plochý SMA, počet kolíků: 2 kolíkový
Skladové číslo RS: 192-3891Značka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: SMA6F20AY
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Diódy TVS
Technické dokumenty
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
22.2V
Mount Type
Surface Mount
Package Type
SMA Flat
Maximální zpětné vypínací napětí Vwm
20V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
600W
Maximální špičkový impulzní proud Ippm
93A
Svorkové napětí
42.8V
Minimum Operating Temperature
-10°C
Ochrana ESD
Yes
Maximální pracovní teplota
175°C
Number of Elements per Chip
1
Länge
4.6mm
Height
1.05mm
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Automotive Standard
AEC-Q101
Krajina pôvodu
Morocco
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (On a Reel of 10000) (bez DPH)
P.O.A.
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
22.2V
Mount Type
Surface Mount
Package Type
SMA Flat
20V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
600W
93A
Svorkové napětí
42.8V
Minimum Operating Temperature
-10°C
Ochrana ESD
Yes
Maximální pracovní teplota
175°C
Number of Elements per Chip
1
Länge
4.6mm
Height
1.05mm