řada: STripFETTranzistor MOSFET STB30NF10 N-kanálový 35 A 100 V, D2PAK, počet kolíků: 3
Skladové číslo RS: 485-7226Značka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: STB30NF10
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii MOSFETs
Technické dokumenty
Špecifikácie
Channel Type
N
Maximum Continuous Drain Current
35 A
Maximum Drain Source Voltage
100 V
Package Type
D2PAK
Montage-Typ
Surface Mount
Pinanzahl
3
Maximální odpor kolektor/zdroj
45 mΩ
Channel Mode
Vylepšení
Maximum Power Dissipation
115 W
Maximální napětí řídicí elektroda/zdroj
-20 V, +20 V
Typical Gate Charge @ Vgs
40 nC při 10 V
Number of Elements per Chip
1
Maximální pracovní teplota
+175 °C
Länge
10.4mm
Breite
9.35mm
Řada
STripFET
Minimum Operating Temperature
-55 °C
Height
4.6mm
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Channel Type
N
35 A
Maximum Drain Source Voltage
100 V
Package Type
D2PAK
Montage-Typ
Surface Mount
Pinanzahl
3
Maximální odpor kolektor/zdroj
45 mΩ
Channel Mode
Vylepšení
Maximum Power Dissipation
115 W
-20 V, +20 V
Typical Gate Charge @ Vgs
40 nC při 10 V
Number of Elements per Chip
1
Maximální pracovní teplota
+175 °C
Länge
10.4mm
Breite
9.35mm
Řada
STripFET
Minimum Operating Temperature
-55 °C
Height
4.6mm