řada: STripFET II MOSFET STB80NF55L-06T4 Typ N-kanálový 80 A 55 V STMicroelectronics, TO-263, počet kolíků: 3 kolíkový
Skladové číslo RS: 687-5083Značka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: STB80NF55L-06T4
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii MOSFETs
Technické dokumenty
Špecifikácie
Channel Type
Type N
Product Type
MOSFET
Maximální trvalý vypouštěcí proud Id
80A
Maximum Drain Source Voltage Vds
55V
Řada
STripFET II
Package Type
TO-263
Mount Type
Surface
Pinanzahl
3
Maximální odpor zdroje Rds
7mΩ
Channel Mode
Enhancement
Přímé napětí Vf
1.3V
Maximální ztrátový výkon Pd
300W
Minimum Operating Temperature
-10°C
Typický náboj brány Qg @ Vgs
100nC
Maximální pracovní teplota
175°C
Normy/schválení
No
Height
4.6mm
Länge
10.4mm
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
N-Channel STAFET™ II, STMicroelectronics
MOSFET Transistors, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Channel Type
Type N
Product Type
MOSFET
80A
55V
Řada
STripFET II
Package Type
TO-263
Mount Type
Surface
Pinanzahl
3
Maximální odpor zdroje Rds
7mΩ
Channel Mode
Enhancement
Přímé napětí Vf
1.3V
Maximální ztrátový výkon Pd
300W
Minimum Operating Temperature
-10°C
Typický náboj brány Qg @ Vgs
100nC
Maximální pracovní teplota
175°C
Normy/schválení
Height
4.6mm
Länge
10.4mm