řada: MDmesh, SuperMESH MOSFET STD3NK90ZT4 Typ N-kanálový 3 A 900 V STMicroelectronics, TO-252, počet kolíků: 3 kolíkový
Skladové číslo RS: 687-5099PZnačka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: STD3NK90ZT4
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii MOSFETs
Technické dokumenty
Špecifikácie
Product Type
MOSFET
Channel Type
Type N
Maximální trvalý vypouštěcí proud Id
3A
Maximum Drain Source Voltage Vds
900V
Package Type
TO-252
Řada
MDmesh, SuperMESH
Mount Type
Surface
Pinanzahl
3
Maximální odpor zdroje Rds
4.8Ω
Channel Mode
Enhancement
Typický náboj brány Qg @ Vgs
22.7nC
Maximální ztrátový výkon Pd
90W
Minimum Operating Temperature
-10°C
Přímé napětí Vf
1.6V
Maximální pracovní teplota
150°C
Länge
6.6mm
Height
2.4mm
Normy/schválení
No
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Technologie N-Channel MDmesh™ SuperMESH™, 700 V až 1200 V, STMicroelectronics
MOSFET Transistors, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Product Type
MOSFET
Channel Type
Type N
3A
900V
Package Type
TO-252
Řada
MDmesh, SuperMESH
Mount Type
Surface
Pinanzahl
3
Maximální odpor zdroje Rds
4.8Ω
Channel Mode
Enhancement
Typický náboj brány Qg @ Vgs
22.7nC
Maximální ztrátový výkon Pd
90W
Minimum Operating Temperature
-10°C
Přímé napětí Vf
1.6V
Maximální pracovní teplota
150°C
Länge
6.6mm
Height
2.4mm
Normy/schválení
Automotive Standard
Podrobnosti o výrobku