IGBT STGB20V60DF N-kanálový 40 A 600 V, D2PAK (TO-263), počet kolíků: 3 Jednoduchý
Skladové číslo RS: 860-7551Značka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: STGB20V60DF
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii IGBTs
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Continuous Collector Current
40 A
Maximum Collector Emitter Voltage
600 V
Maximální napětí řídicí elektroda/emitor
±20V
Maximum Power Dissipation
167 W
Package Type
D2PAK (TO-263)
Montage-Typ
Surface Mount
Channel Type
N
Pinanzahl
3
Konfigurace tranzistoru
Single
Abmessungen
10.4 x 9.35 x 4.6mm
Minimum Operating Temperature
-55 °C
Maximální pracovní teplota
+175 °C
Podrobnosti o výrobku
IGBT Discretes, STMicroelectronics
IGBT Discretes & Modules, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (In a Pack of 2) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
40 A
600 V
±20V
Maximum Power Dissipation
167 W
Package Type
D2PAK (TO-263)
Montage-Typ
Surface Mount
Channel Type
N
Pinanzahl
3
Konfigurace tranzistoru
Single
Abmessungen
10.4 x 9.35 x 4.6mm
Minimum Operating Temperature
-55 °C
Maximální pracovní teplota
+175 °C