STPS40150C
Typ usměrňovače
Schottkyho dioda
Pinanzahl
3
Peak Reverse Current Ir
8μA
Minimum Operating Temperature
-65°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
250A
Maximum Forward Voltage Vf
0.69V
Maximální pracovní teplota
175°C
Height
4.6mm
Länge
10.4mm
Normy/schválení
No
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Schottky bariérové diody, 40 a až 240 a, STMicroelectronics
Toto zařízení je zabaleno v ISOTOP a je určeno k použití při sekundární opravě aplikací.
Nejdůležitější vlastnosti
- Zanedbatelné ztráty při spínání
- Lavinová funkčnost
- Nízký svodový proud
- Dobrý kompromis mezi svodovým proudem a úbytkem propustného napětí
- Izolované pouzdro ISOTOP:
Izolované napětí: 2500 VRMS
– kapacita: 45 pF
Diodes and Rectifiers, STMicroelectronics
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
| Množstvo | Jednotková cena | Tuba |
|---|---|---|
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
STMicroelectronicsProduct Type
Diode
Mount Type
Surface
Package Type
TO-263
Maximální trvalý dopředný proud If
40A
Špičkové reverzní opakované napětí Vrrm
150V
Diodová konfigurace
Common Cathode
Řada
STPS40150C
Typ usměrňovače
Schottkyho dioda
Pinanzahl
3
Peak Reverse Current Ir
8μA
Minimum Operating Temperature
-65°C
250A
Maximum Forward Voltage Vf
0.69V
Maximální pracovní teplota
175°C
Height
4.6mm
Länge
10.4mm
Normy/schválení
Automotive Standard
Podrobnosti o výrobku
Nejdůležitější vlastnosti
- Lavinová funkčnost
- Nízký svodový proud
- Izolované pouzdro ISOTOP:
Izolované napětí: 2500 VRMS
– kapacita: 45 pF