řada: DeepGate, STripFET MOSFET STS5NF60L Typ N-kanálový 5 A 60 V STMicroelectronics, SOIC, počet kolíků: 8 kolíkový
Skladové číslo RS: 795-8868PZnačka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: STS5NF60L
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii MOSFETs
Technické dokumenty
Špecifikácie
Product Type
MOSFET
Channel Type
Type N
Maximální trvalý vypouštěcí proud Id
5A
Maximum Drain Source Voltage Vds
60V
Package Type
SOIC
Řada
DeepGate, STripFET
Mount Type
Surface
Pinanzahl
8
Maximální odpor zdroje Rds
55mΩ
Channel Mode
Enhancement
Maximální ztrátový výkon Pd
2.5W
Minimum Operating Temperature
-10°C
Typický náboj brány Qg @ Vgs
17nC
Přímé napětí Vf
1.2V
Maximální pracovní teplota
150°C
Height
1.65mm
Länge
6mm
Normy/schválení
No
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
N-Channel STAFET™ DeepGate™, STMicroelectronics
MOSFET Transistors, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
Product Type
MOSFET
Channel Type
Type N
5A
60V
Package Type
SOIC
Řada
DeepGate, STripFET
Mount Type
Surface
Pinanzahl
8
Maximální odpor zdroje Rds
55mΩ
Channel Mode
Enhancement
Maximální ztrátový výkon Pd
2.5W
Minimum Operating Temperature
-10°C
Typický náboj brány Qg @ Vgs
17nC
Přímé napětí Vf
1.2V
Maximální pracovní teplota
150°C
Height
1.65mm
Länge
6mm