AEC-Q101 Taiwan Semiconductor Jednoduchý BZD27C12PWH 175 °C 1 W 1 μA 200 Ω -55 °C Povrch 12 V 1, SOD-123W, počet kolíků:
Skladové číslo RS: 241-9286Značka: Taiwan SemiconductorČíslo dielu výrobcu: BZD27C12PWH
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Nominal Zener Voltage Vz
12V
Product Type
Zenerova dioda
Number of Elements per Chip
1
Mount Type
Surface
Maximální ztrátový výkon Pd
1W
Package Type
SOD-123W
Typ Zenerovy diody
General Purpose
Pinanzahl
2
Test Current It
5mA
Maximum Zener Impedance
200Ω
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
175°C
Normy/schválení
No
Řada
BZD27C
Automotive Standard
AEC-Q101
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Nominal Zener Voltage Vz
12V
Product Type
Zenerova dioda
Number of Elements per Chip
1
Mount Type
Surface
Maximální ztrátový výkon Pd
1W
Package Type
SOD-123W
Typ Zenerovy diody
General Purpose
Pinanzahl
2
Test Current It
5mA
Maximum Zener Impedance
200Ω
1μA
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
175°C