Spínaný napájecí zdroj, počet výstupů: 2 CUS400M-48/FX5 48V dc Panel 400 W CUS400M TDK-Lambda 264V ac
Skladové číslo RS: 209-5792Značka: TDK-LambdaČíslo dielu výrobcu: CUS400M-48/FX5
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
48V dc
Počet výstupů
2
Mount Type
Panel
Výkon
400W
Minimum Operating Temperature
-20°C
Výstupní proud SMPS
5.21A
Maximální pracovní teplota
70°C
Hloubka
198mm
Länge
198mm
Hmotnost
440g
Normy/schválení
Breite
222mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
264V ac
Řada
CUS400M
Output Current
5.21A
Certifikace pro nebezpečné prostory
No
Minimální vstupní napětí
85V ac
Krajina pôvodu
United Kingdom
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cena
Technické dokumenty
Špecifikácie
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
48V dc
Počet výstupů
2
Mount Type
Panel
Výkon
400W
Minimum Operating Temperature
-20°C
Výstupní proud SMPS
5.21A
Maximální pracovní teplota
70°C
Hloubka
198mm
Länge
198mm
Hmotnost
440g
Normy/schválení
Breite
222mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
264V ac
Řada
CUS400M
Output Current
5.21A
No
Minimální vstupní napětí
85V ac