počet výstupů: 1 HWS1500-15 TDK-Lambda
Skladové číslo RS: 177-848Značka: TDK-LambdaČíslo dielu výrobcu: HWS1500-15
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Počet výstupů
1
Výstupní proud SMPS
100A
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada HWS 15 W až 1500 W.
Výjimečně kompaktní, vyžaduje typicky o 50 % méně místa než předchozí generace produktů
Navrženo pro vysokou spolehlivost a dlouhý životní cyklus produktu
Splňuje požadavky SEMI F47 (High line AC) na polovodičová výrobní zařízení
LED indikátor zapnutí
Snadná instalace - svorky se šrouby
Nastavitelné výstupní napětí (±20 %)
Vyhovuje požadavkům SEMI F47 na polovodičová výrobní zařízení
Korekce účiníku podle normy EN 61000-3-2
EMC splňuje požadavky normy EN 55022-B, FCC třída B.
Ochrana proti přepětí a přepětí
Vestavěný ventilátor u 300-1500 W typů
Approvals
UL recognised, CSA certified
Standards
UL508 UL 60950-1, CSA 60950-1, EN 60950-1, EN 50178
Mohlo by vás zaujímať
MEAN WELL RSP-1500-15
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cena
Mohlo by vás zaujímať
MEAN WELL RSP-1500-15
Technické dokumenty
Špecifikácie
Počet výstupů
1
Výstupní proud SMPS
100A
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada HWS 15 W až 1500 W.
LED indikátor zapnutí