TDK-Lambda Embedded Switch Mode Power Supply (SMPS), ZWS100AF-24/J, 24V dc, 4.3A, 103W, 1 Output, 120 → 370 V
Skladové číslo RS: 285-153Značka: TDK-LambdaČíslo dielu výrobcu: ZWS100AF-24/J
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Output Voltage
24V dc
Output Current
4.3A
Power Rating
103W
Počet výstupů
1
Vstupní napětí
120 → 370 V dc, 85 → 265 V ac
Montage-Typ
Otevřený rám
Package Type
Open Frame
Länge
222mm
Breite
62mm
Hloubka
35mm
Efficiency
81%
Minimum Temperature
-10°C
Hmotnost
380g
Maximální teplota
+70°C
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
ZWS-AF Series, Single Output, 50 to 150 W
Switch Mode - TDK-Lambda
Mohlo by vás zaujímať
TDK-Lambda ZWS100BAF-24
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
P.O.A.
Mohlo by vás zaujímať
TDK-Lambda ZWS100BAF-24
Technické dokumenty
Špecifikácie
Output Voltage
24V dc
Output Current
4.3A
Power Rating
103W
Počet výstupů
1
Vstupní napětí
120 → 370 V dc, 85 → 265 V ac
Montage-Typ
Otevřený rám
Package Type
Open Frame
Länge
222mm
Breite
62mm
Hloubka
35mm
Efficiency
81%
Minimum Temperature
-10°C
Hmotnost
380g
Maximální teplota
+70°C
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku