TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
Skladové číslo RS: 126-3501Značka: TDK-LambdaČíslo dielu výrobcu: ZWS30B-12/A
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Výstupní proud SMPS
2.5A
Breite
26.5mm
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
TDK Lambda Napájecí zdroje pro 10 W až 30 W přepínače řady ZWS-B.
O 30 % menší než předchozí generace
Provozní teplota - 10 °C až +70 °C.
Napájecí napětí bez zátěže je 0,5 W
10letá životnost E-cap
Zjednodušuje konstrukci zařízení
Vylepšená optimalizace výkonu systému
Vhodné pro výrobky šetrné k životnímu prostředí
Vynikající spolehlivost
Switch Mode - TDK-Lambda
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
MnožstvoJednotková cena
Technické dokumenty
Špecifikácie
Výstupní proud SMPS
2.5A
Breite
26.5mm
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku