TDK-Lambda ZWS50BAF-12/A
Skladové číslo RS: 126-3504Značka: TDK-LambdaČíslo dielu výrobcu: ZWS50BAF-12/A
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Výstupní proud SMPS
4.3A
Breite
36mm
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
TDK-Lambda Napájecí zdroj AC-DC pro 50 W až 1500 W přepínače - řada ZWS-BAF
Široký rozsah AC vstupu
Kompaktní provedení
Aktivní korekce účiníku
Účinnost až 90 %
Ochrana přechodových stavů při vysokých frekvencích
Vstup 3 kVac pro izolaci výstupu
Chlazení vodou
Ochrana proti přepětí a přepětí
Shoda s PFC: Vyhovuje normě EN61000-3-2 (obvykle 0.98/0.93)
Shoda s normou EMC: En55011/EN55022-B, FCC-B, VCCI-B.
Standards
UL60950-1, CSA60950-1, EN60950-1, EN50178 (OV II)
Switch Mode - TDK-Lambda
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
TDK-Lambda ZWS50BAF-12/A
TDK-Lambda ZWS50BAF-12/A
MnožstvoJednotková cena
Technické dokumenty
Špecifikácie
Výstupní proud SMPS
4.3A
Breite
36mm
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Široký rozsah AC vstupu
Kompaktní provedení
Aktivní korekce účiníku
Účinnost až 90 %