Rezistor Vinutý Axiální, řada: EP 330 Ω 5 % EP3WS330RJ 3 W TE Connectivity
Skladové číslo RS: 762-9419Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: EP3WS330RJ
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Typ rezistoru
Power
Balení
Munice Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Řada
EP(Small)
Automotive Standard
No
Krajina pôvodu
Thailand
Podrobnosti o výrobku
EP(Small) Series Anti Surge Resistor, Axial (Malý)
Jmenovitý výkon 1 W až 10 W
Menší velikost než standardní série pro stejný výkon
Speciálně navrženo a testováno na Surge imunite
Ohnivzdorná povrchová vrstva
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Typ rezistoru
Power
Balení
Munice Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Řada
EP(Small)
Automotive Standard
No
Krajina pôvodu
Thailand
Podrobnosti o výrobku
Jmenovitý výkon 1 W až 10 W
Ohnivzdorná povrchová vrstva