Drátový rezistor Vinutý Axiální, řada: EP 20 Ω 0.05 % EP4WSS20RJ 4 W TE Connectivity
Skladové číslo RS: 272-2527Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: EP4WSS20RJ
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
20Ω
Product Type
Wirewound Resistor
Power Rating
4W
Typ rezistoru
Power
Tolerance ±
1%
Balení
Munice Pack
Axial/Radial
Axial
Napětí
500V
Technologie
Wirewound
Řada
EP
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
155°C
Länge
15.5mm
Průměr
5.5mm
Normy/schválení
RoHS
Průměr přívodu
0.7mm
Krajina pôvodu
Thailand
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaPáska
Špecifikácie
Odpor
20Ω
Product Type
Wirewound Resistor
Power Rating
4W
Typ rezistoru
Power
Tolerance ±
1%
Balení
Munice Pack
Axial/Radial
Axial
Napětí
500V
Technologie
Wirewound
Řada
EP
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
155°C
Länge
15.5mm
Průměr
5.5mm
Normy/schválení
RoHS
Průměr přívodu
0.7mm