Rezistor Vinutý Axiální, řada: EP 22 Ω 5 % EP7WS22RJ 7 W TE Connectivity
Skladové číslo RS: 762-9497Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: EP7WS22RJ
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
22Ω
Product Type
Rezistor
Typ rezistoru
Power
Power Rating
7W
Balení
Box
Tolerance ±
5%
Napětí
500V
Axial/Radial
Axial
Technologie
Wirewound
Řada
EP
Automotive Standard
No
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
155°C
Länge
1.0mm
Průměr
8.5mm
Normy/schválení
No
Breite
8.5mm
Teplotní koeficient
+300 ppm/°C
Průměr přívodu
0.75mm
Krajina pôvodu
Thailand
Podrobnosti o výrobku
EP(Small) Series Anti Surge Resistor, Axial (Malý)
Jmenovitý výkon 1 W až 10 W
Menší velikost než standardní série pro stejný výkon
Speciálně navrženo a testováno na Surge imunite
Ohnivzdorná povrchová vrstva
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Odpor
22Ω
Product Type
Rezistor
Typ rezistoru
Power
Power Rating
7W
Balení
Box
Tolerance ±
5%
Napětí
500V
Axial/Radial
Axial
Technologie
Wirewound
Řada
EP
Automotive Standard
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
155°C
Länge
1.0mm
Průměr
8.5mm
Normy/schválení
Breite
8.5mm
Teplotní koeficient
+300 ppm/°C
Průměr přívodu
0.75mm
Krajina pôvodu
Thailand
Podrobnosti o výrobku
Jmenovitý výkon 1 W až 10 W
Ohnivzdorná povrchová vrstva