Rezistor pro montáž na rám, řada: HSA50 15 Ω ±5 % HSA5015RJ 50 W, Hliník, Pájecí očko Vinutý TE Connectivity
Skladové číslo RS: 720-5246Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: HSA5015RJ
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Balení
Tray
Teplotní koeficient
�50 ppm/�C
Krajina pôvodu
India
Podrobnosti o výrobku
Odporu s navinutím v hliníkovém provedení 50 W, řada HSA
Brzdový odpor
Vyvažovací odpor
Nabíjení a vybíjení kondenzátoru
Páčidlo
Filtr
Elektrické stroje všeobecně používají
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Balení
Tray
Teplotní koeficient
�50 ppm/�C
Krajina pôvodu
India
Podrobnosti o výrobku