Rezistor pro montáž na rám, řada: HSA50 1.5 kΩ ±5 % HSA501K5J 50 W, Hliník, Pájecí očko Vinutý TE Connectivity
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Balení
Tray
Teplotní koeficient
�30 ppm/�C
Podrobnosti o výrobku
Odporu s navinutím v hliníkovém provedení 50 W, řada HSA
Brzdový odpor
Vyvažovací odpor
Nabíjení a vybíjení kondenzátoru
Páčidlo
Filtr
Elektrické stroje všeobecně používají
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Balení
Tray
Teplotní koeficient
�30 ppm/�C
Podrobnosti o výrobku