Rezistor pro montáž na rám, řada: HSC250 47 Ω ±5 % HSC25047RJ 250 W, Hliník, Pájecí očko Vinutý TE Connectivity
Skladové číslo RS: 720-5561Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: HSC25047RJ
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Balení
Tray
Teplotní koeficient
�50 ppm/�C
Krajina pôvodu
India
Podrobnosti o výrobku
Odporu s navinutím v hliníkovém provedení, řada HSA, 250 W
Brzdový odpor
Vyvažovací odpor
Nabíjení a vybíjení kondenzátoru
Páčidlo
Filtr
Elektrické stroje všeobecně používají
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Balení
Tray
Teplotní koeficient
�50 ppm/�C
Krajina pôvodu
India
Podrobnosti o výrobku