Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
TE ConnectivityNapětí cívky
12V dc
Konfigurace kontaktů
SPNO
Montage-Typ
PCB Mount
Rozsah spínací frekvence
10A
Number of Poles
1
Maximální spínací napětí AC
277V
Maximum Switching Voltage DC
30V
Länge
18.2mm
Odpor vinutí
320 Ω
Výkon vinutí
450mW
Minimum Operating Temperature
-30°C
Řada
OJ
Height
14.7mm
Maximální pracovní teplota
+70°C
Izolace mezi vinutím a kontaktem
4kV rms
Life
100000 operací (elektrické), 10000000 operací (mechanické)
Hloubka
10.2mm
Materiál kontaktu
Silver
Standards Met
CQC03001007764, TUV R 50139166, UL E82292, VDE 40007630
Application
Appliances, Industrial Control
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Řada RT1 - Relé s vysokým spěšným hrotem / zakrytá
16A při výrobě vysavače 250Vac a vypínací kapacita podle Dle IEC 60669-1
Zesílená izolace
Prosakování a vůle 10 mm
Kolík 5 mm
Aplikace zahrnují osvětlovací systémy, snímače pohybu, zatížení žárovek a žárovek, motory atd.
Approvals
UL, CSA, VDE
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
5
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
5
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
TE ConnectivityNapětí cívky
12V dc
Konfigurace kontaktů
SPNO
Montage-Typ
PCB Mount
Rozsah spínací frekvence
10A
Number of Poles
1
Maximální spínací napětí AC
277V
Maximum Switching Voltage DC
30V
Länge
18.2mm
Odpor vinutí
320 Ω
Výkon vinutí
450mW
Minimum Operating Temperature
-30°C
Řada
OJ
Height
14.7mm
Maximální pracovní teplota
+70°C
Izolace mezi vinutím a kontaktem
4kV rms
Life
100000 operací (elektrické), 10000000 operací (mechanické)
Hloubka
10.2mm
Materiál kontaktu
Silver
Standards Met
CQC03001007764, TUV R 50139166, UL E82292, VDE 40007630
Application
Appliances, Industrial Control
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Řada RT1 - Relé s vysokým spěšným hrotem / zakrytá
16A při výrobě vysavače 250Vac a vypínací kapacita podle Dle IEC 60669-1
Zesílená izolace
Prosakování a vůle 10 mm
Kolík 5 mm
Aplikace zahrnují osvětlovací systémy, snímače pohybu, zatížení žárovek a žárovek, motory atd.
Approvals
UL, CSA, VDE


