Pevný rezistor pro povrchovou montáž 100 Ω 0.1 % 1 W Tenký film, 0805 TE Connectivity RA73F2A100RBTDF
Skladové číslo RS: 238-9871Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: RA73F2A100RBTDF
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
1mΩ
Product Type
Pevný rezistor pro povrchovou montáž
Technologie
Thin Film
Package/Case
Kotouč
Tolerance
0.1 %
Power Rating
1W
Automotive Standard
No
Normy/schválení
No
Krajina pôvodu
Taiwan, Province Of China
Špecifikácie
Odpor
1mΩ
Product Type
Technologie
Thin Film
Package/Case
Kotouč
Tolerance
0.1 %
Power Rating
1W