Rezistor pro povrchovou montáž AEC-Q200 130 kΩ 0.1 % 0.2 W Tlustý film, 0603 Povrch 100V TE Connectivity RT73F1J130KBTD,
Skladové číslo RS: 619-383Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: RT73F1J130KBTD
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
130kΩ
Product Type
Rezistor pro povrchovou montáž
Typ rezistoru
Rezistor se silnou fólií
Technologie
Thick Film
Package/Case
0603
Balení
Papírová páska
Tolerance
0.1 %
Power Rating
0.2W
Napětí
100V
Teplotní koeficient
±25 ppm/°C
Mount Type
Surface
Automotive Standard
Ne
Minimum Operating Temperature
-10°C
Řada
Holsworthy RT73
Maximální pracovní teplota
155°C
Länge
1.6mm
Height
0.45mm
Normy/schválení
AEC-Q200
Breite
0.8mm
Krajina pôvodu
Japan
Špecifikácie
Odpor
130kΩ
Product Type
Rezistor pro povrchovou montáž
Typ rezistoru
Rezistor se silnou fólií
Technologie
Thick Film
Package/Case
0603
Balení
Papírová páska
Tolerance
0.1 %
Power Rating
0.2W
Napětí
100V
Teplotní koeficient
±25 ppm/°C
Mount Type
Surface
Automotive Standard
Ne
Minimum Operating Temperature
-10°C
Řada
Holsworthy RT73
Maximální pracovní teplota
155°C
Länge
1.6mm
Height
0.45mm
Normy/schválení
AEC-Q200
Breite
0.8mm