Rezistor Vinutý Axiální, řada: SBC 2.2 kΩ 5 % SBCHE62K2J 7 W TE Connectivity
Skladové číslo RS: 206-1114PZnačka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: SBCHE62K2J
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
2.2kΩ
Product Type
Rezistor
Power Rating
7W
Typ rezistoru
Power
Balení
Box
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Technologie
Wirewound
Řada
SBC
Automotive Standard
No
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
350°C
Height
8mm
Länge
38mm
Normy/schválení
No
Breite
7mm
Teplotní koeficient
+200 ppm/°C
Průměr přívodu
0.8mm
Podrobnosti o výrobku
SBC série 7W, axiální
Rezistory odolné proti ohni s vynikající elektrickou a mechanickou charakteristikou
Délka kabelu umožňuje montáž ve svislém nebo vodorovném směru
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Odpor
2.2kΩ
Product Type
Rezistor
Power Rating
7W
Typ rezistoru
Power
Balení
Box
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Technologie
Wirewound
Řada
SBC
Automotive Standard
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
350°C
Height
8mm
Länge
38mm
Normy/schválení
Breite
7mm
Teplotní koeficient
+200 ppm/°C
Průměr přívodu
0.8mm
Podrobnosti o výrobku
SBC série 7W, axiální