Rezistor pro montáž na rám, řada: SQMB 100 Ω ±5 % SQMB10WB100RJ 10 W, Cementové pouzdro, Radiální Keramika TE
Skladové číslo RS: 180-488Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: SQMB10WB100RJ
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
1mΩ
Product Type
Rezistor pro montáž na rám
Power Rating
10W
Řada
SQMB
Balení
Box
Package/Case
Cement Housed
Tolerance
±5 %
Teplotní koeficient
±300 ppm/°C
Automotive Standard
No
Technologie
Ceramic
Termination Style
Radial
Overall Length
10mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
155°C
Pinanzahl
2
Overall Height
30mm
Overall Width
20mm
Normy/schválení
RoHS
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Odpor
1mΩ
Product Type
Rezistor pro montáž na rám
Power Rating
10W
Řada
SQMB
Balení
Box
Package/Case
Cement Housed
Tolerance
±5 %
Teplotní koeficient
±300 ppm/°C
Automotive Standard
No
Technologie
Ceramic
Termination Style
Radial
Overall Length
10mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
155°C
Pinanzahl
2
Overall Height
30mm
Overall Width
20mm