Rezistor Vinutý, Vinutý Radiální, řada: SQM7 4.7 Ω 5 % SQMW74R7J 7 W TE Connectivity
Skladové číslo RS: 753-6717Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: SQMW74R7J
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
4.7Ω
Product Type
Rezistor
Power Rating
7W
Typ rezistoru
Power
Tolerance ±
5%
Balení
Box
Axial/Radial
Radial
Technologie
Vinutý, Vinutý
Řada
SQM7
Automotive Standard
No
Minimum Operating Temperature
-10°C
Rozteč vodičů radiální
5mm
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
250°C
Height
9mm
Länge
39mm
Normy/schválení
No
Breite
13mm
Teplotní koeficient
±300 ppm/°C, ±300 ppm/°C
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
7W SQM7 Series
Nehořlavý
Jmenovitý výkon 7 W při 70 °C.
Odpor označený hodnotou
Přetížení Maximální 1000 V.
Pracovní napětí 500 V.
Ideální pro malé dávkové výrobní, vývojové a vývojové oddělení
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Odpor
4.7Ω
Product Type
Rezistor
Power Rating
7W
Typ rezistoru
Power
Tolerance ±
5%
Balení
Box
Axial/Radial
Radial
Technologie
Vinutý, Vinutý
Řada
SQM7
Automotive Standard
Minimum Operating Temperature
-10°C
Rozteč vodičů radiální
5mm
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
250°C
Height
9mm
Länge
39mm
Normy/schválení
Breite
13mm
Teplotní koeficient
±300 ppm/°C, ±300 ppm/°C
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
7W SQM7 Series
Nehořlavý
Jmenovitý výkon 7 W při 70 °C.
Odpor označený hodnotou
Přetížení Maximální 1000 V.
Pracovní napětí 500 V.