Rezistor pro montáž na rám, řada: THS10 3.9 Ω 5 % THS103R9J 10 W, Hliník, Pájecí očko Vinutý TE Connectivity
Skladové číslo RS: 754-7565PZnačka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: THS103R9J
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Balení
Tray
Tolerance
5 %
Teplotní koeficient
�50 ppm/�C
Krajina pôvodu
India
Podrobnosti o výrobku
Drátové rezistory s impedancí 10 W v hliníkovém provedení - řada THS10
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Balení
Tray
Tolerance
5 %
Teplotní koeficient
�50 ppm/�C
Krajina pôvodu
India
Podrobnosti o výrobku