Rezistor pro montáž na rám, řada: YP10 27 kΩ ±5 % YP1027KJ 10 W, Válcový, Šroubová Vinutý TE Connectivity
Skladové číslo RS: 754-2630Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: YP1027KJ
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
27kΩ
Product Type
Rezistor pro montáž na rám
Power Rating
10W
Řada
YP10
Balení
Box
Package/Case
Tubular
Tolerance
±5 %
Teplotní koeficient
+100 ppm/°C
Automotive Standard
No
Technologie
Wirewound
Termination Style
Screw
Overall Length
52mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
350°C
Overall Width
9.5mm
Normy/schválení
No
Krajina pôvodu
India
Podrobnosti o výrobku
Rezistory pro vyvažování napětí - řada YP10
Snadná montáž na kondenzátory s montážní roztečí 31,8 mm. Řada YP má keramické rezistory s navinutými keramickými jádry potaženy vícevrstvým silikonem, který zajišťuje vynikající izolaci odporového drátu v teplotním rozsahu 55 °C až 350 °C. Řada YP je ideální pro průmyslové kondenzátory a je určena pro vyvažování napětí v řadě propojených hliníkových elektrolytických kondenzátorů a kondenzátorů, které se zabývají výbojem napětí ve vysokonapěťových obvodech.
Silikonový těsnicí prostředek pro ochranu proti plamenům
Obsahuje montážní svorky z nerezové oceli pro přímou montáž na kondenzátory
Vysoce kvalitní odporová vodiče
Capacitor Balancing Resistors
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Odpor
27kΩ
Product Type
Rezistor pro montáž na rám
Power Rating
10W
Řada
YP10
Balení
Box
Package/Case
Tubular
Tolerance
±5 %
Teplotní koeficient
+100 ppm/°C
Automotive Standard
Technologie
Wirewound
Termination Style
Screw
Overall Length
52mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
350°C
Overall Width
9.5mm
Normy/schválení
Krajina pôvodu
India
Podrobnosti o výrobku