Skladové číslo RS: 662-9916PZnačka: Texas InstrumentsČíslo dielu výrobcu: CD74ACT240E
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Logic Family
ACT
Logic Function
Vyrovnávací paměť, linkový budič
Typ IO
Buffer & Line Driver IC
Anzahl der Kanäle pro Chip
8
Input Type
Single Ended
Typ výstupu
3 State
Polarita
Inverting
Montage-Typ
Through Hole
Package Type
PDIP, PDIP
Pinanzahl
20
Maximální výstupní proud vysoká úroveň
-24mA
Maximum Low Level Output Current
24mA
Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL
7.8 ns @ 5 V
Abmessungen
24.33 x 6.35 x 4.57mm
Maximum Operating Supply Voltage
5.5 V
Minimum Operating Supply Voltage
4.5 V
Propagation Delay Test Condition
50pF
Podrobnosti o výrobku
74ACT řada, vyrovnávací paměť/ovladač, Texas Instruments
Advanced CMOS
Provozní napětí: 4.5 až 5.5
Kompatibilita: Vstupní TTL, výstupní CMOS
74ACT Family
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (Supplied in a Tube) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Vyberte typ balenia
Technické dokumenty
Špecifikácie
Logic Family
ACT
Logic Function
Typ IO
Buffer & Line Driver IC
Anzahl der Kanäle pro Chip
8
Input Type
Single Ended
Typ výstupu
3 State
Polarita
Inverting
Montage-Typ
Through Hole
Package Type
PDIP, PDIP
Pinanzahl
20
24mA
7.8 ns @ 5 V
Abmessungen
24.33 x 6.35 x 4.57mm
5.5 V
4.5 V
50pF