IO klopný SN74F74N dvojitý F, počet kolíků: 14, PDIP
Skladové číslo RS: 145-0015Značka: Texas InstrumentsČíslo dielu výrobcu: SN74F74N
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii IO klopné
Technické dokumenty
Špecifikácie
Logic Family
F
Logic Function
D Type
Input Type
Single Ended
Output Signal Type
Differential
Typ aktivace
Positive Edge
Polarita
Invertující, neinvertující
Montage-Typ
Through Hole
Package Type
PDIP, PDIP
Pinanzahl
14
Nastavit/resetovat
Yes
Number of Elements per Chip
2
Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL
8 ns @ 5 V
Maximum Operating Supply Voltage
5.5 V
Abmessungen
19.3 x 6.35 x 4.57mm
Maximální pracovní teplota
+70 °C
Propagation Delay Test Condition
50pF
Länge
19.3mm
Height
4.57mm
Breite
6.35mm
Minimum Operating Temperature
0 °C
Minimum Operating Supply Voltage
4.5 V
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
74F, Texas Instruments
Rychlá bipolární logika
Provozní napětí: 4.5 až 5.5
Kompatibilita: Vstupní TTL, výstupní TTL
74F Family
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (In a Tube of 25) (bez DPH)
P.O.A.
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Logic Family
F
Logic Function
D Type
Input Type
Single Ended
Output Signal Type
Differential
Typ aktivace
Positive Edge
Polarita
Invertující, neinvertující
Montage-Typ
Through Hole
Package Type
PDIP, PDIP
Pinanzahl
14
Nastavit/resetovat
Yes
Number of Elements per Chip
2
8 ns @ 5 V
5.5 V
Abmessungen
19.3 x 6.35 x 4.57mm
Maximální pracovní teplota
+70 °C
50pF
Länge
19.3mm
Height
4.57mm
Breite
6.35mm
Minimum Operating Temperature
0 °C
4.5 V
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
74F, Texas Instruments
Rychlá bipolární logika
Provozní napětí: 4.5 až 5.5
74F Family