Skladové číslo RS: 661-8486Značka: Texas InstrumentsČíslo dielu výrobcu: TPS40055PWP
Product Type
Buck Controller
Podtyp
Buck Controller
Typ převodu proudu
DC-DC
Switching Frequency
1MHz
Mount Type
Surface
Package Type
HTSSOP
Pinanzahl
16
Output Current
200μA
Maximální pracovní cyklus
94%
Länge
6.6mm
Height
1.2mm
Normy/schválení
RoHS, REACH
Řada
TPS4005
Maximální pracovní teplota
85°C
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Input Voltage
40V
Automotive Standard
No
Minimální vstupní napětí
8V
Podrobnosti o výrobku
Řídicí jednotky DC/DC Step-Down (Buck) (externí přepínač), Texas Instruments
DC/DC Controllers (External Switch), Texas Instruments
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Product Type
Podtyp
Typ převodu proudu
DC-DC
Switching Frequency
1MHz
Mount Type
Surface
Package Type
HTSSOP
Pinanzahl
16
Output Current
200μA
Maximální pracovní cyklus
94%
Länge
6.6mm
Height
1.2mm
Normy/schválení
RoHS, REACH
Řada
TPS4005
Maximální pracovní teplota
85°C
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Input Voltage
40V
Automotive Standard
No
Minimální vstupní napětí
8V