Turck Indukční bezdotykový snímač NI15-S30-AZ3X 7M Válec se závitem M30 NI 15 IP67 2vodičové 20 Hz 15 mm 250 V ac 300 V
Skladové číslo RS: 837-5857Značka: TurckČíslo dielu výrobcu: NI15-S30-AZ3X 7M
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Turck
Thread Size
M30
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
120mm
IP Rating
IP65
Typ svorky
S připravenou kabeláží
Mount Type
Zapuštěná montáž
Maximum Supply Voltage
300V ac
Housing Material
Plastic, Polybutylene Terephthalate
Maximum Detection
15mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
300V dc
Maximální pracovní teplota
60°C
Normy/schválení
EN, IEC, RoHS
Maximální střídavé napětí
250V ac
Maximum Switching Frequency
20Hz
Shielding
Shielded
Řada
NI 15
Typ výstupu
2vodičové
Krajina pôvodu
United States
Podrobnosti o výrobku
Řada ni 15
Reklamní Turck Banner NI 15 series of barel style induktivní snímače blízkosti.
Turck Banner Barrel Inductive Proximity Sensors
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Turck
Thread Size
M30
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
120mm
IP Rating
IP65
Typ svorky
S připravenou kabeláží
Mount Type
Zapuštěná montáž
Maximum Supply Voltage
300V ac
Housing Material
Maximum Detection
15mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
300V dc
Maximální pracovní teplota
60°C
Normy/schválení
EN, IEC, RoHS
Maximální střídavé napětí
250V ac
Maximum Switching Frequency
20Hz